Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Yeşil Yol Türkçe Dublaj izle – Tek Parça 720p

Film Bilgileri
Yeşil Yol Türkçe Dublaj izle – Tek Parça 720p

Yeşil Yol Filmi Full Olarak sitemize eklenmiştir. Yeşil Yol Filmi dünyanın en iyi filmleri arasındaki yerini alıyor ve hafızamıza unutulmaz filmler arasındaki yerini alıyor. Edgecomb bir hapishane mahkumudur ve kendisi ölüm cezası almış olan tüm mahkumları 1 mil kadar süren yeşil bir yoldan götürmekle görevlidir. Yıllar boyunca yüzlerce mahkumun idamına eşlik etmişolan Edgecomb bugüne kadar Coffey isimli mahkum gibisini tanımamıştır. Coffey iki genç kızı öldürmekten dolayı idam cezası almış bir mahkumdur. Devasa bir yapıya sahip olan Coffey aslında oldukça duygusal ve devamlı ağlamaktadır. Açıklanamayan bir iç dünyası olan Coffey aslında bazı özel güçlere sahiptir. Ergecomb zamanla Coffeyi tanımasıyla birlikte suçsuz olduğuna inanmıştır. Fakat ona yardım edebilmek için elinden hiç bir şey gelmez.. Ne yazık ki sonunda onu ölüme götüren yine kendisi olacaktır. Yeşil Yol Full izledikten sonra değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Ayrıca Tom Hanks Filmleri , David Morse Filmleri , Michael Clarke Duncan Filmleri kategorimizden dilediğiniz oyuncunun diğer filmlerine de ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler

Yorum Yap

Current day month ye@r *

Full izle,Full HD izle, Film izle, HD izle, HD Film izle, Filmi Full izle, Filmini izle,Türkçe Dublaj izle, Tek Parça izle, Film Seyret, Online izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Yandex.Metrica